0460121141-12-R9
Číslo produktu DigiKey
0460121141-12-R9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0460121141-12-R9
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 80
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED