0460121141-11-R0-D
Číslo produktu DigiKey
0460121141-11-R0-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0460121141-11-R0-D
Popis
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Kolík na kolík Cín 11,0" (279,4mm)
Barva
Červená
Délka
11,0" (279,4mm)
Alternativní barva
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED