0457501111-12-L9
Číslo produktu DigiKey
0457501111-12-L9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0457501111-12-L9
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 18AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Modrá
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE