0430310002-12-R4
Číslo produktu DigiKey
0430310002-12-R4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310002-12-R4
Popis
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 24AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
24AWG
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Červená
Tloušťka povrchu kontaktu
15,0µin (0,38µm)
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 10
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Skladem: 20
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED