0430310001-12-R4
Číslo produktu DigiKey
0430310001-12-R4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310001-12-R4
Popis
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 24AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
24AWG
Barva
Červená
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 450
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2015R RED
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Skladem: 20
4" PRE-CRIMP A2015R RED
Skladem: 900
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED