0430310001-12-R0
Číslo produktu DigiKey
0430310001-12-R0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430310001-12-R0
Popis
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Barva
Červená
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 210
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Skladem: 200
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Skladem: 7
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Skladem: 90
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED