0430300002-12-G4
Číslo produktu DigiKey
0430300002-12-G4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430300002-12-G4
Popis
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 24AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
24AWG
Barva
Zelená
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Skladem: 21
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Skladem: 90
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Skladem: 170
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN