0430300002-12-B2
Číslo produktu DigiKey
0430300002-12-B2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430300002-12-B2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 22AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Barva
Černá
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 180
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Skladem: 270
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Skladem: 560
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK