0430300002-03-W4
Číslo produktu DigiKey
0430300002-03-W4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430300002-03-W4
Popis
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bílá 24AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Zlatá 3,00" (76,20mm)
Kategorie
Velikost vodiče
24AWG
Barva
Bílá
Délka
3,00" (76,20mm)
Další zdroje
Skladem: 180
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Skladem: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Skladem: 271
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Skladem: 170
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Skladem: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Skladem: 90
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE