0430300002-03-R2
Číslo produktu DigiKey
0430300002-03-R2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0430300002-03-R2
Popis
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Zlatá 3,00" (76,20mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
15,0µin (0,38µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Počet vodičů
1
Délka
3,00" (76,20mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Skladem: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Skladem: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Skladem: 140
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
8" PRE-CRIMP A2016R RED