0190730019-03-R9-D
Číslo produktu DigiKey
0190730019-03-R9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0190730019-03-R9-D
Popis
3" JUMPER 3075 RD001 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Očko (čep #10) na očko (čep #10) Cín 3,00" (76,20mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Počet řad
1
Stav součásti
Aktivní
Počet vodičů
1
Kontaktové zakončení
Očko (čep #10) na očko (čep #10)
Základní číslo produktu
Délka
3,00" (76,20mm)