0190700014-12-S9
Číslo produktu DigiKey
0190700014-12-S9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0190700014-12-S9
Popis
12" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Břidlice 18AWG Přívod propojky Očko (čep #8) na kabel Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Břidlice
Balení
Hromadné balení
Počet řad
1
Stav součásti
Aktivní
Počet vodičů
1
Kontaktové zakončení
Očko (čep #8) na kabel
Základní číslo produktu
Délka
12,0" (304,8mm)