0039000219-10-L9
Číslo produktu DigiKey
0039000219-10-L9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000219-10-L9
Popis
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 18AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Zlatá 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Modrá
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
10,0" (254,0mm)
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE