0039000181-12-V9-D
Číslo produktu DigiKey
0039000181-12-V9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000181-12-V9-D
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Fialová 18AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Zlatá 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Fialová
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
30,0µin (0,76µm)
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2064 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2064 VIOLET