0039000059-11-B0
Číslo produktu DigiKey
0039000059-11-B0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000059-11-B0
Popis
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 20AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 11,0" (279,4mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Černá
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Základní číslo produktu
Délka
11,0" (279,4mm)
Alternativní barva
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 BLACK
3" PRE-CRIMP A2040 BLACK
4" PRE-CRIMP A2040 BLACK
5" PRE-CRIMP A2040 BLACK
6" PRE-CRIMP A2040 BLACK