0039000038-12-R9
Číslo produktu DigiKey
0039000038-12-R9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000038-12-R9
Popis
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Základní číslo produktu
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 554
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Skladem: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Skladem: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Skladem: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Skladem: 0
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED