0039000038-12-N0
Číslo produktu DigiKey
0039000038-12-N0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0039000038-12-N0
Popis
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hnědý 20AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Hnědý
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Základní číslo produktu
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Skladem: 78
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 321
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Skladem: 404
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Skladem: 260
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Skladem: 382
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Skladem: 0
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Skladem: 0
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN