0008500113-12-R4-D
Číslo produktu DigiKey
0008500113-12-R4-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-12-R4-D
Popis
12" PRE-CRIMP A2015 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 24AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
24AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 763
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Skladem: 400
12" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2015 GREEN
Skladem: 73
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2015 RED
3" PRE-CRIMP A2015 RED
Skladem: 500
4" PRE-CRIMP A2015 RED
5" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED