0008500113-12-N2
Číslo produktu DigiKey
0008500113-12-N2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-12-N2
Popis
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hnědý 22AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Hnědý
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 30
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Skladem: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Skladem: 20
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Skladem: 704
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 BROWN
3" PRE-CRIMP A2016 BROWN
4" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
6" PRE-CRIMP A2016 BROWN