0008500113-10-B2-D
Číslo produktu DigiKey
0008500113-10-B2-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-10-B2-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 22AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 10,0" (254,0mm)
Barva
Černá
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
10,0" (254,0mm)
Další zdroje
Skladem: 183
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Skladem: 1
10" PRE-CRIMP A2016 RED
Skladem: 62
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK