0008500113-05-R2
Číslo produktu DigiKey
0008500113-05-R2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0008500113-05-R2
Popis
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 22AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 5,00" (127,00mm)
Kategorie
Velikost vodiče
22AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
100,0µin (2,54µm)
Stav součásti
Aktivní
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Počet vodičů
1
Délka
5,00" (127,00mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Skladem: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED