0002062101-12-R9-D
Číslo produktu DigiKey
0002062101-12-R9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002062101-12-R9-D
Popis
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Kolík na kolík Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Kolík na kolík
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 390
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED