0002061101-12-R0
Číslo produktu DigiKey
0002061101-12-R0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-12-R0
Popis
12" PRE-CRIMP A2102 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 20AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Kategorie
Velikost vodiče
20AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Délka
12,0" (304,8mm)
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2102 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2102 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2102 GREEN
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2102 SLATE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2102 RED
3" PRE-CRIMP A2102 RED
4" PRE-CRIMP A2102 RED
5" PRE-CRIMP A2102 RED
6" PRE-CRIMP A2102 RED