0002061101-11-B9
Číslo produktu DigiKey
0002061101-11-B9-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-11-B9
Popis
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Černá 18AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 11,0" (279,4mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Barva
Černá
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Délka
11,0" (279,4mm)
Alternativní barva
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Skladem: 0
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2103 RED
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2103 BLACK
3" PRE-CRIMP A2103 BLACK
4" PRE-CRIMP A2103 BLACK
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
5" PRE-CRIMP A2103 BLACK