0002061101-10-R9-D
Číslo produktu DigiKey
0002061101-10-R9-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0002061101-10-R9-D
Popis
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 18AWG Přívod propojky Zásuvka/zásuvka Cín 10,0" (254,0mm)
Kategorie
Velikost vodiče
18AWG
Barva
Červená
Kontaktové zakončení
Zásuvka/zásuvka
Délka
10,0" (254,0mm)
Alternativní barva
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Skladem: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternativní délka
6" PRE-CRIMP A2103 RED
2" PRE-CRIMP A2103 RED
8" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED