ZX60-83LN-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZX60-83LN-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZX60-83LN-S+
Popis
IC RF AMP LTE 500MHZ-8GHZ SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF zesilovače LTE, radar, UMTS, WiFi, WiMAX, WLAN 500MHz ~ 8GHz
Kategorie
Typ tranzistoru RF
LTE, radar, UMTS, WiFi, WiMAX, WLAN
Výrobce
Mini-Circuits
Napájecí napětí
5V, 6V
Balení
Nosič
Odebíraný proud
60mA, 70mA
Stav součásti
Aktivní
Zkušební kmitočet
2GHz
Kmitočet
500MHz ~ 8GHz