ZN8PD1-63W-S+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZN8PD1-63W-S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZN8PD1-63W-S+
Popis
DC PASS PWRSPLTR, 500 - 6000 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF dělič výkonu 500 MHz ~ 6 GHz Izolace (min.) 19dB 1,8 VSWR, 12° nesymetrie (max.) Modul, SMA konektory
Kategorie
Kmitočet
500 MHz ~ 6 GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Technické údaje
Izolace (min.) 19dB 1,8 VSWR, 12° nesymetrie (max.)
Balení
Nosič
Velikost / rozměry
8.250" L x 5.000" W x 0.630" H (209.55mm x 127.00mm x 16.00mm)