ZFSC-2-10G+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZFSC-2-10G+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZFSC-2-10G+
Popis
2 WAYS PWRSPLTR, 2000-10000 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF dělič výkonu 2 GHz ~ 10 GHz Izolace (min.) 12dB, 12° nesymetrie (max.) Modul, SMA konektory
Kategorie
Kmitočet
2 GHz ~ 10 GHz
Výrobce
Mini-Circuits
Technické údaje
Izolace (min.) 12dB, 12° nesymetrie (max.)
Balení
Nosič
Velikost / rozměry
1,250" D x 1,250" Š x 0,780" V (31,75mm x 31,75mm x 19,81mm)