ZFDC-20-33-N+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZFDC-20-33-N+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZFDC-20-33-N+
Popis
20.5 DB DIRECTIONAL COUPLER
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF směrový sdružovač Univerzální 20MHz ~ 3GHz 21,3dB 1W Modul, SMA konektory
Kategorie
Aplikace
Univerzální
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
1,4dB
Balení
Nosič
Výkon - max
1W
Stav součásti
Aktivní
Izolace
25dB
Typ vazebního členu
Standardní
Útlum odrazu
24dB
Kmitočet
20MHz ~ 3GHz