ZB4PD1-500-N+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZB4PD1-500-N+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZB4PD1-500-N+
Popis
PWR DIV / N / ROHS
Podrobný popis
RF dělič výkonu 5 MHz ~ 500 MHz Izolace (min.) 20dB, 6° nesymetrie (max.) Modul
Kategorie
Kmitočet
5 MHz ~ 500 MHz
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
3,500" D x 2,130" Š x 0,910" V (88,90mm x 54,10mm x 23,11mm)