VLFG-2275+
Číslo produktu DigiKey
3157-VLFG-2275+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VLFG-2275+
Popis
LTCC LPF, DC - 2275 MHZ, 50
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,7GHz (mezní kmitočet) Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) 2,275GHz Šířka pásma 2dB Inline modul SMA
Kategorie
Typ filtru
Dolní propust
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
2dB
Balení
Krabice
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Inline modul SMA
Kmitočet
2,7GHz (mezní kmitočet)
Velikost / rozměry
0,410" prům. (10,41mm)
Šířka pásma
2,275GHz