TERM-50W-183S+
Číslo produktu DigiKey
3157-TERM-50W-183S+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TERM-50W-183S+
Popis
TERMINATION 50W, DC 18 GHZ, 50
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Koncový koaxiální konektor Zástrčka, Samčí pin SMA 50 Ohms
Kategorie
Typ konektoru
Zástrčka, Samčí pin
Výrobce
Mini-Circuits
Kmitočet - max
18 GHz
Balení
Krabice
Impedance
50 Ohms