LFCG-1200+
Číslo produktu DigiKey
3157-LFCG-1200+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-LFCG-1200+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-LFCG-1200+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LFCG-1200+
Popis
CER FILTER 1.47GHZ LOW PASS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,47GHz Kmitočet Dolní propust RF filtr (radiový kmitočet) Šířka pásma 1,8dB 0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Kategorie
Typ filtru
Dolní propust
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
1,8dB
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický), 8 PC podložek
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kmitočet
1,47GHz
Výška (max)
0,037" (0,95mm)