LDPQ-550-252+
Číslo produktu DigiKey
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDPQ-550-252+
Popis
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF diplexor Diplexer 0Hz ~ 550MHz / 1,3GHz ~ 2,5GHz 8-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Kmitočtová pásma (spodní / horní)
0Hz ~ 550MHz / 1,3GHz ~ 2,5GHz