HFCW-5000+
Číslo produktu DigiKey
3157-HFCW-5000+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-HFCW-5000+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-HFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFCW-5000+
Popis
CER FILTER 5GHZ HIGH PASS
Podrobný popis
5GHz (mezní kmitočet) Horní propust Keramický filtr 14.5 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Kategorie
Vložené ztráty
1,4dB
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 6 PC podložek
Kmitočet
5GHz (mezní kmitočet)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,024" (0,61mm)
Šířka pásma
14.5 GHz