FL086-4KM+
Číslo produktu DigiKey
3157-FL086-4KM+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FL086-4KM+
Popis
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 4"
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu 2,92mm až 2,92mm Ohebný kabel 0,086" 4,000" (101,60mm)
Délka
4,000" (101,60mm)
Typ kabelu
Ohebný kabel 0,086"
Celková impedance
50 Ohms
Provedení
2,92mm až 2,92mm
Kmitočet - max
40 GHz
1. konektor
2,92mm zástrčka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Základní číslo produktu
2. konektor
2,92mm zástrčka