CSBP-A940+
Číslo produktu DigiKey
3157-CSBP-A940+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-CSBP-A940+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-CSBP-A940+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSBP-A940+
Popis
RF FILTER BAND PASS 940MHZ 16SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
940MHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 120MHz Šířka pásma 2dB 16-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Typ filtru
Pásmová propust
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
2dB
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
16-SMD, Bez přívodů
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,040" D x 0,550" Š (26,42mm x 13,97mm)
Kmitočet
940MHz střed
Výška (max)
0,225" (5,72mm)
Šířka pásma
120MHz