CBP-1250C+
Číslo produktu DigiKey
3157-CBP-1250C+TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CBP-1250C+
Popis
CERAMIC BPF, 1215-1285 MHZ, 50
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,25GHz střed Kmitočet Pásmová propust RF filtr (radiový kmitočet) 70MHz Šířka pásma 2dB Modul 13-SMD
Kategorie
Typ filtru
Pásmová propust
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
2dB
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
Modul 13-SMD
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,750" D x 0,750" Š (19,05mm x 19,05mm)
Kmitočet
1,25GHz střed
Výška (max)
0,225" (5,71mm)
Šířka pásma
70MHz