BFCQ-1162+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCQ-1162+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCQ-1162+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCQ-1162+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCQ-1162+
Popis
CER FILTER 11.6GHZ BAND PASS
Podrobný popis
11.6GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 2 GHz 50Ohm 3-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Pouzdro
3-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
11.6GHz střed
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,032" (0,81mm)
Šířka pásma
2 GHz