BFCN-5540+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-5540+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-5540+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-5540+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-5540+
Popis
CER FILTER 5.54GHZ BAND PASS
Podrobný popis
5,54GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 2.02 GHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BFCN-5540+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
4dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
5,54GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,041" (1,04mm)
Šířka pásma
2.02 GHz