BFCN-3600+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-3600+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-3600+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-3600+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-3600+
Popis
CER FILTER 3.6GHZ BAND PASS
Podrobný popis
3,6GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 600 MHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BFCN-3600+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
1,8dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
3,6GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Šířka pásma
600 MHz