BFCN-2975+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-2975+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-2975+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-2975+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-2975+
Popis
CER FILTER 2.975GHZ BAND PASS
Podrobný popis
2,975GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 870 MHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
2,975GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Šířka pásma
870 MHz