BFCN-2491+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-2491+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-2491+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-2491+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-2491+
Popis
CER FILTER 2.491GHZ BAND PASS
Podrobný popis
2,491GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 1.24 GHz 50Ohm 1206 (3216 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BFCN-2491+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Pouzdro
1206 (3216 metrický), 4 PC podložek
Kmitočet
2,491GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Šířka pásma
1.24 GHz