BFCN-2360+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-2360+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-2360+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-2360+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-2360+
Popis
CER FILTER 2.36GHZ BAND PASS
Podrobný popis
2,36GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 220 MHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
5,5dB
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
2,36GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Šířka pásma
220 MHz