BFCN-2275+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-2275+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-2275+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-2275+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-2275+
Popis
CER FILTER 2.275GHZ BAND PASS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,275GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 210 MHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BFCN-2275+ Modely
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Výrobce
Mini-Circuits
Typ filtru
Pásmová propust
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
2,275GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,037" (0,94mm)
Šířka pásma
210 MHz