BFCN-1262+
Číslo produktu DigiKey
3157-BFCN-1262+TR-ND - Páska a cívka (TR)
3157-BFCN-1262+CT-ND - Řezaná páska (CT)
3157-BFCN-1262+DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BFCN-1262+
Popis
CER FILTER 12.6GHZ BAND PASS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12,6GHz střed Pásmová propust Keramický filtr 1.1 GHz 50Ohm 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
7dB
Výrobce
Mini-Circuits
Typ filtru
Pásmová propust
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
12,6GHz střed
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance
50Ohm
Výška (max)
0,041" (1,04mm)
Šířka pásma
1.1 GHz