TC1550TG-G
Číslo produktu DigiKey
TC1550TG-GTR-ND - Páska a cívka (TR)
TC1550TG-GCT-ND - Řezaná páska (CT)
TC1550TG-GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1550TG-G
Popis
MOSFET N/P-CH 500V 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 500V Montáž na povrch 8-SOIC
Modely EDA/CAD
TC1550TG-G Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Výrobce
Microchip Technology
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
55pF při 25V, 70pF při 25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Konfigurace
N a P-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
60Ohm při 50mA, 10V