TC1015-4.0VCT713
Číslo produktu DigiKey
TC10154.0VCT713TR-ND - Páska a cívka (TR)
TC10154.0VCT713CT-ND - Řezaná páska (CT)
TC10154.0VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1015-4.0VCT713
Popis
IC REG LINEAR 4V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TC1015-4.0VCT713 Modely
PSRR
64dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Napětí - výstup (min/fixní)
4V
Pokles napětí (max)
0,25V při 100mA