TC1015-2.5VCT713
Číslo produktu DigiKey
TC10152.5VCT713TR-ND - Páska a cívka (TR)
TC10152.5VCT713CT-ND - Řezaná páska (CT)
TC10152.5VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1015-2.5VCT713
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
TC1015-2.5VCT713 Modely
PSRR
64dB (1kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6V
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Pokles napětí (max)
0,25V při 100mA