TC1014-3.3VCT713
Číslo produktu DigiKey
TC1014-3.3VCT713TR-ND - Páska a cívka (TR)
TC1014-3.3VCT713CT-ND - Řezaná páska (CT)
TC1014-3.3VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TC1014-3.3VCT713
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TC1014-3.3VCT713 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
80 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,12V při 50mA